Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram

Zümrüt Tasarım 10 Ocak 2012 tarihinde kurulmuş olup; reklam sektörüne yeni bir bakış açısı getirerek sektörde yaşanan problemlerden ders çıkararak gelişim odaklı, şeffaf , ulaşılabilir, müşteri odaklı yüksek kalitede üretim ve hizmeti esas alan bir firma olmak amacı ile kurulmuştur.

  • Fevzi Çakmak, 6151. Sk No:2, 07210, 07210 Kepez/Antalya
  • tasarim@zumruttasarim.com
  • +90 242 325 15 10
Sade ve Kullanışlı Mutfak Dekorasyonu Nasıl Olmalıdır?

Sade ve Kullanışlı Mutfak Dekorasyonu Nasıl Olmalıdır?

Kullandığınız yere yakın aletler;

Mutfaklarda en çok kullandığınız aletleri, kullandığınız yere yakın koyun. Örneğin; tencere ve tavaları ocağınızın yakınında bulunan bir çekmeceye koyun. Bu sayede mutfağınız daha kullanışlı olacaktır.

Dolarların içine önem verin;

Mutfağınızdaki karışıklıktan kurtulmak istiyorsanız, dolapların dışından çok içine önem vermelisiniz. Eğer çok fazla eşyanız dışarda kalıyorsa, dolapların içine raf sistemleri yerleştirebilir ve her şeyin yerini belirleyerek daha rahat mutfaklar elde edebilirsiniz.

Raylı çekmeceler tercih edin;

Mutfak dolaplarının alt kısımları genellikle içi derin olan çekmecelerden oluşur. Bu hem daha maliyetli hem de kullanışsızdır. Bunun yerine dolapların alt kısımları için içine raflar döşenmiş çekmeceler tercih edebilirsiniz. Maliyetinizi de azaltmış olurusunuz.

Diğer eşyaları saklayın;

Mutfakta faturalar, yemek kitapları, çakmaklar ve bunlar gibi pek çok gereksiz eşya biriktiririz. Bunların derli toplu olması ve mutfağınızda karışıklık yaratmaması için bir bölümü, bu eşyalar için ayırtmayı ihmal etmeyin.

 

Dikdörtgen Salon Dekorasyonu Nasıl Olmalıdır?
12 Kasım 2023, 14:39
Mutfakta İşinizi Kolaylaştıracak İpuçları
14 Haziran 2024, 08:44